duonos ar pyrago kepinio pusgaminis

duonos ar pyrago kepinio pusgaminis
duonos ar pyrago kepinio pusgaminis statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Plikinys, raugas, įmaišas, maišinys, tešla, kepinio ruošinys, apdailos pusgaminis, įdaras ar kita technologiškai apdorota žaliava, naudojama duonos ar pyrago kepiniams kepti. atitikmenys: angl. bakery semi product vok. vorgefertigte Backware, f rus. хлебобулочный полуфабрикат pranc. brut touts préparés de cuisson ryšiai: siauresnis terminasplikinys siauresnis terminasraugas siauresnis terminasįmaišas siauresnis terminas – maišinys siauresnis terminas – duonos ar pyrago kepinio ruošinys siauresnis terminas – apdailos pusgaminis siauresnis terminasįdaras susijęs terminasduonos ar pyrago kepinys šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymo „Dėl Duonos ir pyrago kepinių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento ir Miltinės konditerijos gaminių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento patvirtinimo“ projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • duonos ar pyrago kepinys — statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Maisto gaminys, kepamas iš miltų ir (arba) kitų grūdų produktų, skysčių bei kitų žaliavų. Paprastai gaunamas iš duonos ar pyrago kepinio pusgaminio. atitikmenys: angl. bakery… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • keptas duonos ar pyrago pusgaminis — statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Duonos ar pyrago kepinio pusgaminis, ruošiamas kepant ar kitaip termiškai apdorojant tešlą. Pusgaminis pertepamas arba užpildomas įvairiais įdarais, jo paviršius dailinamas ir puošiamas …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bakery semi product — duonos ar pyrago kepinio pusgaminis statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Plikinys, raugas, įmaišas, maišinys, tešla, kepinio ruošinys, apdailos pusgaminis, įdaras ar kita technologiškai apdorota žaliava, naudojama… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • brut touts préparés de cuisson — duonos ar pyrago kepinio pusgaminis statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Plikinys, raugas, įmaišas, maišinys, tešla, kepinio ruošinys, apdailos pusgaminis, įdaras ar kita technologiškai apdorota žaliava, naudojama… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • vorgefertigte Backware — duonos ar pyrago kepinio pusgaminis statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Plikinys, raugas, įmaišas, maišinys, tešla, kepinio ruošinys, apdailos pusgaminis, įdaras ar kita technologiškai apdorota žaliava, naudojama… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • хлебобулочный полуфабрикат — duonos ar pyrago kepinio pusgaminis statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Plikinys, raugas, įmaišas, maišinys, tešla, kepinio ruošinys, apdailos pusgaminis, įdaras ar kita technologiškai apdorota žaliava, naudojama… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Backware — duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Maisto gaminys, kepamas iš miltų ir (arba) kitų grūdų produktų, skysčių bei kitų žaliavų. Paprastai gaunamas iš duonos ar pyrago kepinio pusgaminio.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bakery product — duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Maisto gaminys, kepamas iš miltų ir (arba) kitų grūdų produktų, skysčių bei kitų žaliavų. Paprastai gaunamas iš duonos ar pyrago kepinio pusgaminio.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • produit de boulangerie-pâtisserie — duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Maisto gaminys, kepamas iš miltų ir (arba) kitų grūdų produktų, skysčių bei kitų žaliavų. Paprastai gaunamas iš duonos ar pyrago kepinio pusgaminio.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • хлебобулочное изделие — duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Maisto gaminys, kepamas iš miltų ir (arba) kitų grūdų produktų, skysčių bei kitų žaliavų. Paprastai gaunamas iš duonos ar pyrago kepinio pusgaminio.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”